Awesome Image

BÜYÜK ANADOLU OSGB 2013 yılında Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak yetkilendirildi. Kurulduğumuz günden beri tek amacımız iş sağlığı ve güvenliğini yasal bir zorunluluk olmaktan çıkarıp bir yaşam tarzı haline getirerek, Türkiye'nin çağ atlamasına bir katkıda bulunmaktır. İş kazalarını mümkün olduğunca  en aza indirmek, insan odaklı bir toplumun birer üyesi olmak BÜYÜK ANADOLU OSGB'nin en büyük hedefidir.

BÜYÜK ANADOLU OSGB olarak şuanda 400'den fazla şirkete devamlı olarak İş Sağlığı ve İş Güvenliği hizmeti veriyoruz. Bu sayıya her ay ortalama 10 yeni şirket ekleniyor. Diğer firmaların ve kişilerin bizi önermesi ile bize ulaşan ve birlikte çalışmaya başladığımız şirket sayısı her gecen gün artmaktadır. çalıştığımız şirketlerin yaptığımız işi takdir ederek bizi başka şirketlere önermeleri en büyük gurur kaynağımız olmuştur. 

Firmamız yetki belgesini alması ile birlikte 2013 yılının mayıs ayında 4 kişi olarak başladığı bu macerada şuan 30 kişilik personeli ile her gecen gün daha da büyümektedir. Büyürken hatalar yapıyorduk ama yapılan hataların tekrarlanmaması için firmamız kendisini sürekli geliştirmektedir.

BÜYÜK ANADOLU OSGB'nin bu günlere gelmesinde en büyük destekçileri biz daha küçücük bir şirket iken bize güvenerek binlerce kişinin çalıştığı kurumsal şirketlerini bize emanet eden müşterilerimize teşekkür ederiz. Nihai hedefimiz beklentilerinize şimdiki olandan da iyi cevap verebilmektir.  

                                                                                                                                                      SAYGILARIMIZLA


                                                                                                                                               BÜYÜK ANADOLU OSGB

                                                                                                                                                          YÖNETİMİ